עדיאל חן, מעצב ויוצר מטבחים ורהיטים יחודיים, מעץ מלא בעבודת-יד תוך הקפדה על הפרטים ואיכות החומרים.

כל רהיט או מטבח, הינו יצירה בפני עצמה ולכן הירידה לפרטים, היא אבן דרך בכל התהליך. התכנון נעשה בשיתוף מלא עם הלקוח ובהתאמה לצרכים ספציפיים תוך התאמה לחלל הבית.

כל המטבחים והרהיטים מיוצרים מעץ מלא ,ממבחר סוגי עצים איכותיים בשילוב פירזול ברמה גבוהה.
בניית המטבחים והרהיטים, מתבצעת בעבודת – יד מוקפדת בשילוב טכניקות צביעה שונות המקנות גימור ייחודי.
השירות ניתן בכל הארץ.

"הסיפוק הרב שאני מקבל מתהליך היצירה ומתגובת הלקוחות, מניע אותי לאתגר הבא".

 

תהליכי עבודה

עדיאל חן, מעצב ומתכנן מטבחים, מזמין אתכם ללוות את תהליך היצירה של המטבח שלכם, מהתחלה ועד הסוף.
מטבח עם אישיות
לכל בית, ולכל מטבח, אישיות משלו, בהתאם לאופי של בעלי הבית ולאופיים של העומלים במטבח. בכדי להשיג את התוצאה הטובה ביותר האפשרית, מושקעת מחשבה רבה אודות העיצוב המתאים, נוחות בעלי הבית, ואודות הדרך הטובה ביותר להפיכת המטבח לאיזור ייחודי ומעוצב, שלא נגרע דבר מרמת הפרקטיות שלו. האישיות שלכם מקרינה על המטבח, בהכרח. אני עושה את התרגום לחומר, ובזה מומחיותי, אך ההיכרות בינינו ונוכחותכם בשלבים שונים בתהליך היצירה הכרחיים.
יצירה משותפת
כל יצירה צריכה אבא ואמא, חלק מפרה וחלק פורה, שרק יחד הם יכולים להוליד את התוצאה הרצויה- מטבח מושלם, המשלב יופי ונוחות, תוך שימת דגש על שילוב המטבח בעיצוב הבית הכללי. לכן, מעורבותכם בתהליך היצירה היא חיונית, ויצירת מטבח החלומות שלכם חייבת להיות משותפת לכם ולי.
נעים מאוד, עדיאל
תהליך יצירת המטבח אינו קצר ועליו להיות בנוי בצורה נכונה כדי להשיג את התוצאות הרצויות. לכן, יצירת המטבח מתחילה בהיכרות בינינו, כאמור, ובהבנת הציפיות והצרכים שלכם מהתוצאה הסופית. אין פס ייצור וכל לקוח מקבל ליווי אישי. סיעור המוחות הוא משותף, והתוצאה המתקבלת תהיה תמיד ייחודית וחד פעמית. הפיכת רעיון מופשט לכדי מטבח חומרי היא המומחיות שלי, אך אתם חלק בלתי נפרד ממנו.

שותפות
לאורך כל תהליך התכנון, היצירה, והרכבת המטבח, אתם, הלקוחות, שותפים מלאים ליצירה ולבחירת הרהיטים והפריטים השונים המיוצרים בעבודת יד, אחד אחד, תוך מתן תשומת לב מלאה להכנת הרהיט מחומרי הגלם הטובים ביותר, ברמת גימור מעולה.
הקשר האישי
הקשר האישי הנצר בינינו במהלך יצירת המטבח, מבטיח לכם כי, בסופו של דבר, יעמוד בביתכם מטבח מושלם, שתוכלו להינות ממנו לאורך שנים רבות וארוכות.
אתם מוזמנים לקבוע פגישה ונשב ביחד על כוס קפה למחשבה משותפת על המטבח המושלם עבורכם.