5 טעויות שאסור לכם לעשות כשאתם בוחרים מטבחים כפריים

5 טעויות שאסור לכם לעשות כשאתם בוחרים מטבחים כפריים

המטבח מהווה נדבך מרכזי בין מרכיבי הבית השונים, אם בעבר נהוג היה להשקיע בחדרי האורחים ובסלון ולא בהכרח במטבח, הרי שכיום המטבחים החלו לתפוס נפח הרבה יותר גדול מבחינת חלוקת הבית והן מבחינת העיצוב והמרחב של הבית. רכישת מטבחים כידוע כרוכה בהוצאה כספית משמעותית בין אם מדובר במטבחים מודרניים עכשוויים ובין אם מדובר במטבחים כפריים. מכיוון שזוהי הוצאה חד פעמית ומשמעותית, מומלץ ואף חובה לא למהר בתהליכי קבלת ההחלטות ולהימנע מחוסר סובלנות ומפזיזות בעת הרכישה עצמה.

 

1. שילוב – כאשר אתם בוחרים מטבחים כפריים שימו לב תחילה האם מטבח בסגנון זה אכן ישתלב בצורה הרמונית בחלל. אם הבית מתאפיין באווירה היי-טקיסטית ומודרנית והעיצוב בא לידי ביטוי בעיקר בקווים נקיים וישרים, יתכן כי מטבח כפרי מעץ מלא לא יהיה הבחירה האידיאלית.
2. מידות – שימו לב שכאשר אתם מגיעים לעדיאל עיצובים יש בידכם את המידות של הבית ובפרט חלל המטבח. מוטב כי המדידה עצמה תעשה על ידי החברה ולא על ידי הרוכשים הפוטנציאליים שכן רוב הציבור לא מתמחה באופן מקצועי במדידות. אם הזמנת המטבח נחשבת למורכבת, החברה בדרך כלל תספק את שירותי המדידה בעצמה.
3. התייחסות לאלמנטים הדקורטיביים – אל תבחרו צבע למטבח ללא התייחסות לשאר הצבעים השולטים בחלל הרלוונטי ובכלל במרחבים הסובבים את המטבח בבית. כמו כן חשוב להיות ממוקדים לאורך כל התהליך, רכישת רהיטים כידוע עשויה להיות מלווה בהוצאות כספיות בלתי מבוטלות ויהיה זה חבל מאד לגלות כי כל הרהיטים שרכשתם, בהמלצותיהם של המוכרים, לא ממש מתאימים לחלל המטבח או כלל אינם נכנסים אליו מפאת ריבוי הפריטים וגודלם המאסיבי.
4. ייעוץ ראשוני – אל תרכשו מטבחים כפריים טרם קיבלתם ייעוץ מטעם מומחים, הן לגבי הגודל הרצוי של המטבח והן לגבי הצבעים וחומרי הגלם המתאימים לו ביותר. רכישה סופית של מטבח כפרית לאחר קבלת ייעוץ ולאחר בדיקות מקיפות של סך האפשרויות שעומדות על הפרק ורלוונטיות לצורכיכם, תאפשר לכם בסופו של יום להגיע לנחלה וליהנות מביטחון מלא במוצר הסופי שזה עתה מאכלס את ביתכם.
כאן אפשר לפנות אל מעצבי מטבחים בסגנונות כפריים בעלי וותק בתחום כדי לקבל ייעוץ לגבי תכנון המטבח בצורה הנכונה והטובה ביותר. מסרו למעצב את מלוא האינפורמציה הרלוונטית ושימו לב כי אכן מדובר במעצב מקצועי שמכיר היטב את הטעם האישי שלכם ויהיה מסוגל לספק לכם שירותים איכותיים בתקציב שעונה על דרישותיכם.
5. בדיקת עלויות – חשוב לדבר על עלויות של מטבחים כפריים. שימו לב בתחום המטבחים קשת המחירים היא רחבה למדי וכל אדם בהתאם לצרכיו האישיים צריך לקבל החלטה תחילה בנוגע לתקציב שהוא מוכן להשקיע ברכישה של המטבח. באופן כללי עלויות מטבחים נעות בין 13 אלף שקלים ויכולות להגיע גם ל- 90 אלף שקלים במיוחד אם מדובר בתכנון אישי של מטבחים אצל נגריות או מטעם חברות הייצור עצמן.
רכישת מטבחים כפריים יכולה להיות חוויה נעימה ומרגשת או להסתיים בעוגמת נפש חס וחלילה. זכרו כי ההחלטה הסופית לגבי סגנון העיצוב של המטבח הכפרי בבית היא לא החלטה של מה בכך ובפרט עבור אנשים ללא רקע וניסיון מקצועי בתחום. כיום ישנו מגוון רחב של סגנונות ואפשרויות שונות בהם מתמחים יצרני מטבחים. הנכם מוזמנים להתבונן בעבודות של עדיאל ולהתרשם מההשקעה הרבה, המחשבה והחום שהושקעו בכל מטבח ומטבח. אתם מוזמנים לקבוע פגישה כבר עכשיו ולהתחיל לרקום את מטבח חלומותיכם יחד עם עדיאל: 09-8344456