עיצוב מטבחים

עיצוב מטבחים כפריים על הצד הטוב ביותר

העולם שלנו צועד אל עבר זמנים מודרניים יותר מתמיד, כאשר כל אחד מחובר לאינטרנט בכל רגע נתון ויכול לתקשר עם חברים, לראות תמונות, לעשות קניות דרך המחשב ואפילו לעבוד דרך הטלפון בלבד. עם זאת, כאשר מדובר בעיצוב הבית והמטבח, עדיין כולנו מעדיפים לשמור על החמימות והנעימות שתעניק את ההרגשה הכי טובה שיש. בשביל לעצב את המטבח באופן ביתי ונעים, כדאי לפנות לאיש מקצוע מנוסה אשר מתמחה בביצוע של עיצוב מטבחים כפריים ואף בייצור המוקפד בעבודת יד.

השאיפה הפרטית
לכן, במידה והחלטתם כי העיצוב המתאים לכם ביותר הוא העיצוב הכפרי, תוכלו להגיע לפגישה אישית בה תספרו על הרעיון הכללי עליו חשבתם ובמידה ואין לכם השראה, לקבל רעיונות רבים וייחודיים מעדיאל בעצמו. כמו כן, תוכלו לצפות בדוגמאות מבין עבודותיו הרבות של עדיאל ובכך להתחיל לגבש רעיון. עיצוב מטבחים כפריים מתאפיין ברהיטי עץ, גימורים חלקים ובהגעה לפרטים הקטנים ביותר, הכוללים ידיות, ניצול המרחב במטבח, ועוד.

הסיבה שבגללה עדיאל חן הוא האדם המתאים ביותר עבור עיצוב מטבחים כפריים, נובעת מהעובדה שהוא רואה את המטבח כחדר חשוב אך גם חלל בבית שהוא יצירה של ממש. האתגר שבשילוב בין פרקטיות לעיצוב נעים לעין ונוח, היא עבודה קשה שמוציאה מעדיאל עיצובי מטבחים כפריים שטרם ראיתם.

הגימור המושלם
בכדי לקבל תוצאה מרשימה ומדויקת צריך להשקיע בכל פרט ופרט, מרמת החומרים ועד לשיטות הייצור והשימוש בהם. המעצב עדיאל, מבצע לא רק את עבודת העיצוב המושקעת והקפדנית בשילוב מוחלט עם הלקוח והרצונות שלו, אלא גם את הייצור עצמו. עבודת הייצור כוללת את ייצור הרהיטים והפריטים בעבודת יד בלתי מתפשרת, המביאה לתוצאות שקשה להישאר אדישים אליהן. כמו כן, גם החומרים הם האיכותיים ביותר הקיימים בשוק, ביניהם עץ מלא, מוצרי פרזול מעוצבים ועוד.

הבית הכפרי
המטבח הכפרי צריך להיות בסופו של דבר כחלק בלתי נפרד מהזרימה הכללית בבית, ולכן כדאי להשקיע מחשבה גם בכל האזור שסובב את המטבח, בין אם זו פינת האוכל או אפילו הסלון שברוב המוחלט של המקרים קרובים משמעותית למטבח. אם יש לכם חזון להפוך את הבית כולו למקום עם אווירה כפרית ונעימה שתשכיח את העולם הסואן שבחוץ, תוכלו להיעזר בעדיאל חן וליצור קו אחיד וכפרי בין חדר השינה, הסלון והמטבח כמובן.