2 נושאים משמעותיים בעיצוב מטבחים כפריים

2 נושאים משמעותיים בעיצוב מטבחים כפריים

אם הגעתם לשלב בחיים בו החלטתם לעצב מחדש את המטבח, ישנם שני נושאים שבוודאי חשבתם עליהם, אבל חשוב ללמוד אותם לעומק כדי לבצע את הבחירות הנכונות ביותר עבור המטבח שלכם:

בחירת מעצב מטבח כפרי

מעטים האנשים המסוגלים לבצע שיפוץ מטבח בעצמם. בין אם אתם מעוניינים בשיפוץ המטבח או בין אם אתם מעוניינים בבניית מטבח חדש, ללא ספק בחירת המעצב היא צעד משמעותי בתהליך עיצוב מטבחים כפריים. כמובן שכדי שהמטבח יצא כמו שצריך מומלץ ביותר לקחת מעצב מטבחים. אם ברצונכם לתת גוון אישי למטבח שלכם רצוי שהמעצב ידע גם לייצר את הרהיטים וגם את המטבח כולו. מטבח העשוי בעבודת יד, בעיצוב אישי ובבניית רהיטים מותאמת, לא יכול שלא לצאת המטבח המושלם ביותר עבורכם. עמידה בזמנים, בנוסף יש לבדוק שהמעצב בעל יושר ואמינות גבוהים – מעבר ליופי ולמקצועיות של המעצב, חשוב לוודא שהמעצב הוא אדם אמין שיודע לעמוד בזמנים. כמובן שבזמן השיפוץ השהייה בבית אינה נוחה ולכן חשוב לדייק בזמנים כדי לקצר את התהליך במידת האפשר. גם אם אתם קונים בית חדש חשוב שהמעצב יעמוד בזמנים שהוקצבו לו מראש.

 

עץ מלא בעבודת יד

דווקא העץ ואיכותו הם אלה שמשפיעים על אופי המטבח יותר מהכל. בין אם אתם בוחרים בדלפק, אי למטבח או שולחן אוכל גדול, איכות העץ המלא היא קריטית לאווירה שאתם רוצים ליצור במטבח. במטבח כפרי עץ מלא הוא מרכיב הכרחי. עם זאת, חשוב לדעת כיצד לשלבו נכון במטבח עצמו. ישנם סוגים שונים של עץ שמתאימים למטבח כפרי כגון: עץ אלון צרפתי מלא, עץ אגוז מלא, עץ אלון מלא, עץ מייפל ועוד. כל סוג של עץ ניתן לצבוע בגוונים שונים. הגוונים שניתן להשתמש בהם במטבחים כפריים יכולים להיות: פיסטוק, שמנת, לבן, תכלת, ועוד בהתאם לרצונכם.
עדיאל חן עומד לרשותכם בכל שאלה לגבי עיצוב מטבחים כפריים. לעדיאל ניסיון רב ושלל המלצות, אתם מוזמנים להתקשר לקבלת ייעוץ בטלפון: 09-8344456 שיהיה בהצלחה!

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>