תכנון מטבחים

אין ספק כי למטבח חלק חשוב בעיצוב הבית, ולעיתים מושקעים בו רוב האנרגיה וגם חלק נכבד מתקציב ריהוט ואבזור הבית. אזור המטבח הוא שונה וייחודי משאר החדרים בבית, ובהשקעה בסיסית ניתן להפוך את המטבח ממטבח סביר, לאזור המעוצב ביותר בבית, אשר משלב בתוכו פרקטיות ואפילו מקום אמיתי לשיחות נפש משמעותיות. עדיאל חן נמצא כאן בדיוק בשביל זה –איתו תוכלו להפוך את המטבח לשילוב המושלם בין חדר מעוצב וייחודי ביחד עם אזור בישול וחדר משפחה של ממש.

הקפדה אישית על כל פרט בתכנון מטבחים

כיום, ישנן אפשרויות רבות לביצוע של תכנון מטבחים על פי האופי. ראשית, ניתן לבחור מבין הסגנונות המובילים כיום, ביניהם עיצוב מטבח אנגלי, מודרני, קלאסי או כפרי. כל אחד מהסגנונות האלו נהנה מהניואנסים המיוחדים לו, כאשר במטבח הקלאסי נראה הרבה צבעי עץ ולעומת זאת במטבח המודרני נראה יותר מתכת וקווים חדים. כל אלו, ועוד הרבה יותר, מציעים פתרונות רבים לעיצוב המטבח על פי הטעם והסגנון האישי.

אחד הקריטריונים החשובים ביותר בעולם תכנון המטבחים, הוא בארגונומיה. מטבח לא יכול להיות רק יפה או רק מתאים לישיבה, מכיוון שזהו החדר היחיד בבית בו מבצעים עבודה של ממש ובאופן יום יומי. העובדה הזו מצריכה עיצוב באמצעות פטנטים וניצול נכון של המרחב.

עדיאל חן, מעצב ייחודי ויוצר מטבחים שונים בנוף,אינו עובד בשיטת פס הייצור הנפוצה. כאן תוכלו לקבל יחס אישי וצמוד לכל לקוח ולקוח, כאשר נקבעת פגישה מסודרת בה הלקוח מעלה את כל המחשבות שהוא רוצה לראות כחלק מהמטבח ורק לאחר מכן מתחילים להשליך את רעיונות העיצוב על החדר עצמו. באופן הזה, הלקוח מבטיח לעצמו מטבח שהוא מותאם אישית לדרישותיו וצרכיו, ובמינימום דמיון למטבחים אחרים.

לא עוד פס ייצור

פרט חשוב לא פחות בביצוע של תכנון מטבח, קשור בייצור עצמו. לאחר החשיבה על כל הפרטים והרעיונות לחלוקה נכונה של רהיטי ומוצרי המטבח, יש צורך בייצור מושקע ומוקפד שינצל את המקום בחדר באופן מושלם ואף יבטיח עמידות ואיכות לאורך זמן. את הרהיטים והפריטים במטבח עדיאל חן מייצר בעבודת יד אשר מבטיחה הגעה לרמות הגימור הטובות ביותר שקיימות. כך, הלקוח מבטיח לעצמו עיצוב מטבחים שיהיה לא רק ייחודי, מסוגנן ומתאים לאופי שלו, אלא גם איכותי ופרקטי לאורך שנים ארוכות.

 

למאמר נוסף בנושא: תכנון מטבח, צעד אחר צעד